Kontakt os i dag til en
uforpligtende snak om dit næste projekt

Kontakt os i dag til en snak om dit næste projekt

Kontakt detaljer

info@boogii.dk
+45 96 41 31 11
CVR: 31173787
www.boogii.dk

Boo­gii ApS

Rug­b­jerg­vej 6

DK-7490 Aulum

HVERDAGE 08:00 — 16:00 (15:00)

+45 96 41 31 11

Mød os online!

Vi vil gerne tale med dig!

Tøv ikke med at spør­ge os om no­get! Email os di­rek­te på info@boogii.dk el­ler ring til os på +45 96 41 31 11. Du kan også bru­ge chat­ten nede i høj­re hjør­ne, hvor vi sid­der klar til at hjæl­pe dig med dine spørgs­mål di­rek­te fra hjem­mesi­den.

In­va­lid Email
In­va­lid Num­ber

Kontakt personer

henrik@boogii.dk

Henrik Bank

Di­rek­tør
SEO / Adwords / Front- & ba­ck­end de­sign

maria@boogii.dk

Maria Ida Nørgaard
Schlesiger

Fron­tend de­sig­ner / Gra­fisk kon­su­lent

marianne@boogii.dk

Marianne Dyrmose

Stor­for­mat­print / Ban­ner og ud­stil­lings­løs­nin­ger
Salgs­kon­su­lent / Ko­or­di­na­tor

nikoline@boogii.dk

Nikoline Nielsen

Fron­tend de­sig­ner / Gra­fisk kon­su­lent

 

gitte@boogii.dk

Gitte Halskou

Ba­ck­end designer/udvikler

 

krista@boogii.dk

Krista O. Haugstrup

Salgs koordinator/konsulent